Su Šventom Kalėdom !!!
Įvertink www"ALEMANDA":
labai blogai
patenkinamai
gerai
puikiai
turiu pasiūlymų

Mus remia:

 

 

 

 

 

 


 

 

Naudingos  nuorodos:

 

 

      

 

 

 

 

 

 

 

Apie mus

Vilniaus šokių studija “ALEMANDA” savo veiklą pradėjo 2005 m. Studijos įkūrėjai - Živilė ir Audrius Kučauskai.  Šokių studijai vadovauja Klaipėdos Universiteto menų fakulteto sportinių šokių katedros absolventė Živilė Kučauskienė.

 

                                     


Studija įsikūrusi adresu Laisvės pr. 77, ( 6 aukštas ) , Vilnius.

 

Mūsų tikslai
     Mes norime išmokyti šokio paslapčių kuo daugiau vaikų bei suaugusių. Mokantis gražiai šokti žmogus visuomet atkreipia į save kitų dėmesį.
     Mes norime, kad mūsų mokiniai išmoktų ritmingai bei plastiškai judėti, kad taptų savarankiškomis ir ryškiomis asmenybėmis.
     Mes norime savo mokinių tarpe rasti talentus ir ruošti juos tapti čempionais.

 

Treneriai:
   

Živilė Kučauskienė – sportinių šokių trenerė ir teisėja, buvusi Klaipėdos “Žuvėdros” kolektyvo bei Žuvėdros ansamblio šokėja, Lietuvos ir tarybų sąjungos bei tarptautinių čempionatų bei varžybų, finalistė, prizininkė bei nugalėtoja.
 
 
                      
              
       
 
 

 

Mūsų šokių studijos poros dalyvauja Lietuvos bei tarptautinėse varžybose! 2006 metų Lietuvos sportinių šokių pirmenybės:

Jauniai I D LA grupėje, Karolis Gesevičius ir Dominyka Granicka - VI vieta

Jauniai II E6 grupėje, Robertas Tallat Kelpša ir Karolina Rasčiūtė - III vieta

Jauniai II D ST grupėje, Rytis Kalinauskas ir Lina Žizdrytė - I vieta
Jauniai I E4 Edvinas Stražnickas ir Laura Petrauskaitė -  VI vieta.
2006 metų sportinių šokių čempionatai:Lietuvos 10-ties šokių čempionatas :

Jauniai II grupėje, Simonas Stanevičius ir Ieva Konopliovaitė - IV veita

 

Šiaurės šalių čempionatas:

 

Jauniai II grupėje, Simonas Stanevičius ir Greta Laurinaitytė - II vieta

 

2007 metų Lietuvos sportinių šokių pirmenybės:
Jaunučiai II E4 grupėje, Edgaras Baltrušaitis ir Ugnė Kamarauskaitė  - III vieta
Jauniai I E4 grupėje, Dominykas Jegorovas ir Neringa Vyšniauskaitė - I vieta
Jauniai II E6 grupėje, Lukas Plastinkinas ir Dovilė Šabrinskaitė - VI vieta
Jauniai II D LA grupėje, Tomas Akstinas ir Sigita Belickaitė - II vieta
Jauniai II D LA grupėje, Karolis Gesevičius ir Dominyka Granicka - III vieta
2007 metų sportinių šokių čempionatai. Lietuvos čempionatai:
Jaunučiai II (8 šokiai), Edvinas Belousov ir Ugnė Bruzgaitė - I vieta
Jauniai II ST grupėje, Simonas Stanevičius ir Greta Laurinaitytė - I vieta
Jauniai II LA grupėje, Simonas Stanevičius ir Greta Laurinaitytė - III vieta
Jauniai II (10 šokių)  grupėje, Simonas Stanevičius ir Greta Laurinaitytė - I vieta
Pasaulio čempionatas Maskvoje:
Jauniai II ST grupėje, Simonas Stanevičius ir Greta Laurinaitytė - V vieta
Pasaulio čempionatas Barselonoje:
Jauniai II (10 šokių) grupėje, Simonas Stanevičius ir Greta Laurinaitytė - VII vieta
2008 metų Lietuvos sportinių šokių pirmenybės:
Jauniai II E6 grupėje, Martynas Norvila ir Eglė Pociūtė – VI vieta
Jauniai II D ST grupėje, Karolis Gesevičius ir Dominyka Granicka – IV vieta
Jauniai II D LA grupėje, Karolis Gesevičius ir Dominyka Granicka – I vieta
Jaunimas D LA grupėje, Lukas Plastinkinas ir Dovilė Šabrinskaitė – VII vieta
Jaunimas D LA grupėje, Rokas Kamblevičius ir Laura Ramanauskaitė – I vieta
 
2009 metų Lietuvos sportinių šokių pirmenybės ir čempionatai:
 
Jaunučiai II E6 grupėje, Karol Michal Tomecki ir Magdalena Žukovska – I vieta
Jaunučiai II D (čempionatas) grupėje, Karol Michal Tomecki ir Magdalena Žukovska – II vieta
Jaunimas – suaugę C LA, grupėje Marius Gaižauskas ir Sigita Belickaitė – IV vieta
Jaunimas – suaugę D ST grupėje, Marius Gaižauskas ir Sigita Belickaitė – I vieta
Jauniai II D LA grupėje, Dominykas Jegorovas ir Neringa Vyšniauskaitė – V vieta
Jaunimas – suaugę D LA grupėje, Lukas Plastinkinas ir Laura Petrauskaitė – II vieta
Jauniai I E6 grupėje, Dominykas Macevičius ir Vaidilė Gaižauskaitė – II vieta
Jauniai I E6 grupėje, Pavel Sinkevič ir Julija Čura – VI vieta